AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Chelsea siguron kualifikimin

0 0
Read Time:17 Second

Chelsea ka fituar 1-2 ndaj Salzburgut duke siguruar kualifikimin për në fazën me eleminim direkt.

Kovacic realizoi në minutën e 23′ , por austriakët barazuan në të dytën me autor Adamu 49′.

Megjithatë, Chelsea nuk u dorëzuar dhe Havertz realizoi në minutën e 64′.

Kjo fitore e mban Chelsea në vendin parë me 10 pikë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=