AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Chelsea në garë për Bellingham

0 0
Read Time:27 Second

Chelsea është duke planifikuar që të futet në garë për mesfushorin e Dortmundit, Jude Bellingham.

Kështu të paktën bën të ditur prestigjiozja gjermane, BILD, sipas të cilëve londinezët e kanë shumë seriozisht interesimin për lojtarin.

Tash për tash “Blutë” janë të gatshëm të ofrojnë diku rreth 100 milionë euro, 20 më pak sesa kërkojnë “verdhezinjtë” për të.

Mbetet të shihet nëse do të gjendet ndonjë mes i artë në lidhje me këtë çështje.

Tash për tash në garë për lojtarin janë Real Madridi, Manchester City dhe Liverpooli. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=