AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Chelsea ndahet barazim me Manchester Utd

0 0
Read Time:18 Second

Manchester United dhe Chelsea kanë përfunduar ndeshjen me rezultat të barabartë 1-1, me dy golat që u shënuan në minutat e fundit të ndeshjes.

Fillimisht Chelsea kaloi në epërsi në minutën e 87-të pas akordimit të një penalltie, të cilën e konkretizoi Jorginho.

Megjithatë, Djajtë e Kuq nuk u dorëzuan, me Casemiron që barazoi me një goditje me kokë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=