Chelsea interesohet për Martinellin

0 0
Read Time:21 Second

Skuadra e Chelseat është duke e monitoruar situatën me sulmuesin anësor të Arsenalit, Gabriel Martinelli.

Të paktën kështu bën të ditur Sports Mail.

Lojtari është duke shkëlqyer me “topçinjtë” këtë sezon, për çka ka ngjallur interesimin e “bluve”.

Martinelli gjatë këtij sezoni ka shënuar tri gola dhe ka asistuar një herë.

Momentalisht nuk ka bisedime në mes të palëve, mirëpo ky proces mund të hapet së shpejti. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %