AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Chelsea interesohet në Maguire

0 0
Read Time:24 Second

Chelsea është i interesuar për qendërmbrojtësin e Manchester United, Harry Maguire.

Klubi londinez ka kërkuar tashmë informacione për disponueshmërinë e kapitenit të Djajve të Kuq për një transferim, sipas Mail Sport. Blutë janë gati të përfshijnë Christian Pulisic në marrëveshje, tek i cili mentori Thomas Tuchel nuk llogaritet.

Marrëveshja mund të jetë reciprokisht e dobishme pasi Chelsea planifikon urgjentisht të forcojë qendrën e mbrojtjes dhe Manchester United po kërkon në mënyrë aktive opsione për të forcuar krahun e sulmit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=