AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Chelsea fitore të vështire

0 0
Read Time:26 Second

Chelsea ka arritur fitore ndaj Leicester.

‘Blutë e Londrës’ kanë fituar ndeshjen e xhiros së katër në Premier Ligë, ndaj Leicester.

Që nga minuta e 23` londinezët mbetën me 10 lojtarë, pas përjashtimit më dy kartonë të verdhë të Gallagher.

Raheem Sterling udhëhoqi Chelsean në këtë fitore, pasi shënoi dy gola.

Në të 47` dhe të 63` realizoi anglezi.

Mysafirët nuk arritën të bëjnë asgjë, përveç golit të ngushtimit të epërsisë nga Barnes.

Me këtë fitore Chelsea shkon në kuotën e shtatë pikë, kurse Leicester vetëm një.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=