AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Chelsea e gatshme të shkëmbejë Kepan me Donnarumman

0 0
Read Time:36 Second

Mediat në Angli raportojnë se Chelsea është e gatshme që të shkëmbej Kepa Arrizabalagan me Gianluigi Donnarumman që ende nuk e ka diskutuar madje kontratën e re me Milanin.

Portieri italian është nën kontratë me Rossonerët deri në qershor të vitit 2021 dhe agjenti Mino Raiola ka konfirmuar se nuk ka bisedime serioze mes të dyja palëve.

Football Insider raporton se Chelsea është duke negociuar me Raiolan për të transferuar portierin në Stamford Bridge, pasi spanjolli 21-vjeçar nuk është në planet e Frank Lampardit.

Trajneri i ri anglez është duke punuar shumë në këtë verë që të ndërtojë një skuadër që mund t’i sigurojë Ligën Premier dhe Ligën e Kampionëve, ndërsa në portë e sheh vetëm Donnarumman.

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=