AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Chelsea dhe Barca avancojnë në negociatat

0 0
Read Time:33 Second

Marrëveshja mes Chelsea dhe Barcelona për Pierre-Emerick Aubameyang është më afër se kurrë.

Raportime të Albert Roge dhe Toni Juanmarti thonë se Chelsea dhe Barca janë në rrugë të mirë për të finalizuar marrëveshjen për sulmuesin nga Gaboni, përcjell lajmi.net.

Operacioni pritet t’i kushtojë skuadrës së Chelsea rreth 22 milionë euro.

5 milionë euro të tjera, ‘Blutë’ e Londrës pritet t’i paguajnë në formë të bonuseve.

Barca, po aq sa Chelsea, është e interesuar të mbyll këtë marrëveshje, pasi i duhet hapësirë në strukturën e pagave.

Chelsea në anën tjetër kanë nevojë për një sulmues, pas largimit të Romelu Lukaku e Timo Werner. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=