AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Sefer Emini po shkëlqen në Ligën e dytë daneze, në ndeshje shënojn dy shqiptarë

Sefer Emini është duke shkëlqyer me skuadrën e ligës së dytë daneze, Sonderjyske. Ai sot shënoi golin e parë të ndeshjes ndaj Naestved në minutën e ‘4, informon LajmeSportive. Emini është duke kaluar një sezon fantasik me klubin danez, ku deri më tani ka 4 gola dhe 3 asistime. Në këtë ndeshje vlen të theksohet…

Lexo me shume
Resize text-+=