AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Cassano : Bastoni i mbivlersuar

0 0
Read Time:27 Second

Ross Barkley nuk do të jetë më lojtar i Chelsea.

Dinamika është rritur në merkato në ditët e fundit, njësoj siç ndodh nëpër secilin afat kalimtar.

Skuadra e Chelsea po bën lëvizjet e fundit për të përmirësuar situatën në klub dhe tani ka shkëputur marrëveshjen me Ross Barkley.

Faqja zyrtare e klubit bën të ditur se palët, me marrëveshje të dyanshme, janë dakorduar që të shkëpusin bashkëpunimin.

Mesfushori kësisoj do të jetë lojtar i ri dhe mund t’i bashkohet ndonjë klubi tjetër në orët e fundit të merkatos. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=