AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Camavinga i lumtur tek Real

0 0
Read Time:36 Second

Agjenti i Eduardo Camavingas, Jonathan Barnett, ka folur për klientin e tij dhe mundësinë që i njëjti të ndryshojë ambient në të ardhmen.

Lojtari është duke luajtur rregullisht te Real Madridi, duke u kthyer kështu në një pikë të fortë të “Los Blancos”.

Performancat e tij mund ta kenë tunduar ndonjë skuadër për të synuar nënshkrimin me të, por vetë agjenti i lojtarit në lë aspak gjasa se largimi i mesfushorit mund të ndodhë.

“Ai është më shumë se i lumtur te Real Madridi, është dashuri me këtë klub”, tha fillimisht ai.

“Nëse dëshiron që të bëhesh lojtari më i mirë në botë, gjëja më e mirë që duhet ta bësh është të luash për Real Madridin”, përfundoi ai. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=