Çalhanoglu mund të transferohet tek Premier Liga Angleze

0 0
Read Time:20 Second

Mesfushori i Interit, Hakan Calhanoglu, ka gjasa të mëdha që karrierën ta vazhdojë në Premier League.

“Calciomercato” ka njoftuar të premten se interesim për turkun kanë shfaqur Manchester Unitedi dhe Newcastle, ekipe këto që po insistojnë në transferimin e tij gjatë janarit.

Tek Interi janë të gatshëm ta shesin Calhanoglun nëse marrin një ofertë deri në 40 milionë euro, pasi mesfushori ka refuzuar rinovimin e kontratës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %