AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Bonnuci tek Tottenham?

0 0
Read Time:39 Second
Foto Marco Alpozzi/LaPresse 14 Settembre 2022 – Torino, Italia – sport, calcio – Juventus vs Benfica – UEFA Champions League 2022/2023 – Fase a Gironi- Juventus Stadium. Nella foto: Leonardo Bonucci (Juventus F.C.); September 14, 2022 Turin, Italy – sport, calcio – Juventus vs Benfica – UCL 2022/2023 – Group stage – Juventus Stadium. In the pic: Leonardo Bonucci (Juventus F.C.);

Leonardo Bonucci mund të transferohet në Tottenham Hotspur.

Bonucci ka kontratë me Juventusin deri në vitin 2024, por nuk përjashtohet një largim i hershëm nga ‘Allianz Stadium’.

Sipas medieve italiane, qendërmbrojtësi është i lidhur me një kalim te Tottenham Hotspur.

Trajneri i ‘Spurs’, Antonio Conte kishte punuar më herët me mbrojtësin italian në Juventus dhe në janar mund të shihnim ribashkimin e tyre në Premier Ligë.

Mbetet të shihet nëse do ndodh diçka e tillë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=