AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Berlusconi : Tash do të mirrem me ekipin

0 0
Read Time:27 Second

Monza mori  pikën e parë në Serie A ndaj Lecces, në kuadër të xhiros së gjashtë.

Presidenti i Monzas, Silvio Berlusconi, ka thënë se skuadra duhet të ndryshojë mënyrën e lojës në fushë, transmeton Klankosova.tv.

“Monza duhet të ndryshojë mënyrën e të qenit në fushë. Lojtarët janë të mirë, në nivelin e Serisë A. Tani do të më duhet të interesohem sërish për ta, si në fillimin e kampionateve të Serisë B dhe C, kur i dhashë skuadrës vendosjen e duhur” , ka thënë Berlusconi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=