AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Benzema mungon ndaj Gironas

0 0
Read Time:21 Second

Problem për Carlo Ancelottin dhe Real Madrid.

Siç raportohet nga “AS”, Karim Benzema dhe Rodrygo nuk u stërvitën në mëngjesin e sotëm. Sulmuesi francez vazhdon të zvarritet me problemin e tij muskular dhe nuk do të rrezikohet nesër ndaj Girona në Bernabeu. Braziliani i cili gjatë natës pati prbleme me zorrët, është gjithashtu në dyshim.

Nuk ka probleme për Valverde, Modric dhe Ceballos që janë kthyer në dispozicion të teknikut.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=