AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Bennacer refuzon kontraten e re

0 0
Read Time:22 Second

Milani po tenton të bindë për të nënshkruar një kontratë të re mesfushorin algjerian, Ismael Bennacer. Deri më tani ai ka refuzuar, për shkak të kushteve të ofruara.

Palët nuk po e gjejnë gjuhën e përbashkët dhe në Angli raportojnë se Liverpool mund të futet në lojë për shërbimet e lojtarit të Milanit.

Bennacer ka edhe dy vite kontratë me kampionët e Italisë, ndërkohë që ka edhe një klauzolë lirimi 50 milionë euro.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=