Benitez tek Aston Villa?

0 0
Read Time:27 Second

Rafael Benitez mund të marrë një punë të re në Premier League.

Çështja e emërimit të spanjollit po studiohet nga Aston Villa, e cila së fundmi u nda me Steven Gerrard, nën të cilin skuadra pati një fillim të pasuksesshëm të sezonit.

Sipas 90min, Benitez është një nga kandidatët për këtë post së bashku me Sean Dyche, Unai Emery, Michael Beal dhe Ruben Amorim. Gjithashtu raportohet se klubi anglez shte në kontakt me Mauricio Pochettino dhe Thomas Tuchel, por ata thanë se nuk ishin të interesuar për punën e propozuar.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %