AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Belotti refuzon Wolves

0 0
Read Time:26 Second

Andrea Belotti ka refuzuar një ofertë për t’u bashkuar me Wolves.

Belotti vazhdon të jetë lojtar i lirë, pasi i skadoi kontrata me Torinon.

‘Calciomercato’ raporton se skuadra e Premier Ligës është e fundit që i afrohet sulmuesit me një ofertë për kontratë, transmeton lajmi.net.

Por agjenti i lirë po këmbëngul se Roma është klubi për të dhe po pret që Jose Mourinho t`i bëjë një vend atij në ‘Stadio Oplimpico’.

Mbetet të shihet nëse do ndodh lëvizja e 28 vjeçarit drejt ekipit italian.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=