AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Bayerni pëson humbjën e parë

0 0
Read Time:34 Second

Augsburgu ka arritur të marr një fitore ndaj gjigantit gjerman, Bayern Munich.

1:0 falë golit të Mergim Berishas, Augsburgu mori tri pikë ndaj kampionit të Bundesligës, Bayern Munich.

Pavarësisht disfatës, bavarezët zhvilluan paraqitje më të mirë, por nuk u treguan konkret në shënim e golave.

Kjo bëri që ata të marrin humbjen e parë këtë edicion në Bundesligë.

Bayerni e nisën mirë sezonin e ri, por në ndeshjet e fundit kanë gjithsej tri barazime.

Ishte minuta e 59` kur Mergim Berisha shënoi, duke i dhuruar epërsinë dhe njëherësh fitoren ekipit të Augsburgut.

Me këtë humbje Bayerni ka 12 pikë në vendin e katërt, kurse Augsburg ka nëntë në pozitën e 11.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=