Bayerni dhe Manchester United në garë për Goncalo Ramos

0 0
Read Time:18 Second

Sulmuesi i lidhur me Manchester United, Goncalo Ramos, është duke u monitoruar nga Bayern Munich.

Të paktën kështu raporton Goal.com, sipas të cilëve bavarezët janë favoritë për të nënskhkruar me lojtarin.

I interesuar për lojtarin është edhe Newcastle, por që gjendet më prapa në garë.

Mbetet të shihet se cila do të jetë e ardhmja e futbollistit. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %