Bayern si gjithmonë me start fitues

0 0
Read Time:20 Second

Ka përfunduar ndeshja në mes të Interit dhe Bayernit në kuadër të fazës së grupeve të Champions League.

Bayerni merr një fitore 2-0 të pastër ndaj “Zikaltërve”, transmeton lajmi.net.

Golat për mysafirët u shënuan nga Sane dhe D’Ambrosio (autogol).

Interi vijon ecurinë e rezultateve negative, ndërsa Bayerni merr një fitore të rëndësishme që ia mundëson ta ndajë vendin e parë në grup me Barcelonën.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %