Bayern me një gol në minutat e fundit i shpëton humbjes nga Atletico

0 0
Read Time:9 Second

Atletico Madrid dhe Bayern Munich kanë ndarë pikët duke barazuar 1:1 në ‘Wanda Metropolitano’, në kuadër të xhiros së pestë të grupit A, në Ligën e Kampionëve.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %