AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Bayern fiton 5-0,ndaj Freiburg

0 0
Read Time:38 Second

Bayern Munich ka regjistruar fitore të thellë përballë Freiburg.

Skuadra e Bayern ka arritur të marrë fitore të thellë, me rezultatin 5:0, përballë Freiburg, shkruan lajmesportive.

Bavarezët e hapën serinë e golave me anë të Serge Gnabry, i cili shënoi qysh në minutën e 13’ të takimit.

Në minutën 33’, Eric Choupo-Moting u përkujdes që të dyfishonte epërsinë.

Në pjesën e dytë, Bayern shënoi dy gola të shpejtë me Sane e Mane në minutat 53’ e 56’.

Rezultati final u vulos nga Sabitzer, i cili në minutën e 80’ dërgoi topin në rrjetë për 5:0.

Me këtë fitore, Bayern tejkalon Freiburgun në renditjen tabelore dhe mban pozitën e dytë me 19 pikë, kurse Freiburg mbetet me 18 pikë në pozitën 3. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=