Barcelona tenton ‘shkëmbimin e pamundur’

0 0
Read Time:45 Second

Gazeta madrilene Marca publikon lajmin e bujshëm. Sipas të përditshmes spanjolle Barcelona po tenton shkëmbimin e Antoine Griezmann me Joao Felix, me Marcan që e ka vendosur në faqen e parë të gazetës këtë operacion merkatoje.

Gjasat janë të pakta që të realizohet, me Atleticon që nuk mund t’i lëndojë tifozët me rikthimin e një lojtari që vendosi t’i bashkohej mes polemikave Barcelonës verën e shkuar.

Gjithashtu edhe situata për francezin ka ndryshuar. Trajneri Ronald Koeman ka pasur një komunikim me të dhe i ka shprehur besimin e tij, madje duke iu shprehur se do të ketë të Barcelona të njëjtin rol që Ka pasur te Atletico Madrid.

Me Messin jashtë skuadre, edhe mundet, aq më tepër që Joao Felix edhe pse u ble për një shifër rekord prej 127 milionë eurosh nga Atletico Madrid në sezonin e tij të parë me Los Colchoneros nuk tregoi atë që pritej.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %