AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Barca pret largimin e Piques

0 0
Read Time:29 Second

Barcelona pret largimin e qendërmbrojtësit Gerard Pique.

Siç raportohet nga gazeta ‘Sport’, Barcelona pret që Pique të largohet së shpejti, transmeton lajmesportive.

Ky medium kujton deklaratat e qendërmbrojtësit duke u vënë në dispozicion të klubit për t’u larguar nga skuadra nëse do t’i duhej.

Ata pohojnë se Barcelona pret largimin e tij pasi ai tani është ndër ata që marrin pjesë më pak dhe ka Christensen, Kounde, Eric Garcia dhe Araujo përpara dhe ka një nga pagat më të larta në skuadër.

Mbetet të shihet nëse spanjolli do të largohen nga ‘Camp Nou’.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=