AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Barca me ngulm pas Jorgihnos

0 0
Read Time:35 Second

Skuadra e Barcelonës është e interesuar të transferojë edhe një mesfushor në merkaton e janarit.

Katalanët dështuan keq në Champions League, si dhe u mposhtën në ‘El Clasico’, për të afruar edhe një frymë të keqe në skuadër.

Tani, klubi synon që në merkaton e janarit  të afrojë edhe një mesfushor tjetër, bën të ditur ‘Mundo Deportivo’.

Tre emrat që prijnë listën e dëshirave të Barcës janë Youri Tielemans, Ruben Neves e Jorginho.

Jorginho i është ofruar klubit edhe më parë, kurse për Tielemans do të ketë garë më të ashpër, pasi atë e do edhe Arsenal.

Mbetet të shihet nëse Barca do të arrijë të marrë shërbimet e ndonjërit prej lojtarëve të përmendur nga MD.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=