Barça fiton me golin e Lewadonwskit

0 0
Read Time:15 Second

Lewandowski është heroi i Barcelonës. Polaku i ja dha fitoren në limit duke realizuar golin e vetëm në shtesë në fitoren 0-1 ndaj Valencias.

Barcelona ngjitet në vendin e parë me 31 pikë, po aq sa ka dhe Reali me këta të fundit që luajnë të dielën ndaj Gironës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %