AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Barca fiton dhe ndjek Realin

0 0
Read Time:20 Second

Barcelona ka mposhtur 3-0 Villarealin në shtëpi.

Për katalanasit dy gola u realizuan nga Lewandowski i cili arriti në kuotën e 11 golave në La Liga në 10 ndeshje, ndërsa goli i 3 u realizua nga Fati.

Kjo fitore e mban Barcelonën në vendin e 2 me 25 pikë, 3 më pak se kryesuesit e Realit. Në ndeshjen e radhës, katalanasit presin në shtëpi Bilbaon.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=