AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Barça ende aktive në merkato

0 0
Read Time:30 Second

Barcelona do të bëjë edhe disa lëvizje para mbylljes së merkatos.

Skuadra katalane ka bërë disa transferime këtë merkato, duke qenë në mesin e skuadrave më aktive këtë afat kalimtar.

Sipas raportimeve të Gerard Romero, Barcelona ka njoftuar krerët e La Liga se synojnë edhe disa lëvizje.

Në planet e ‘Blaugrana’ janë largimet e pesë lojtarëve si dhe transferimi i tre të tjerëve.

Emra si Martin Braithwaite e Sergino Dest pritet të largohen, kurse Marcos Alonso e Thomas Meunier pritet të bashkohen me klubin nga ‘Camp Nou’.

Mbetet të shihet se cilat do të jenë ato lëvizje që do të finalizohen.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=