AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Barça as një shut në gol,këto janë rezultatet e ndeshjeve

0 0
Read Time:24 Second

Janë mbyllur ndeshjet e parafundit të fazës së grupeve në Champions League.

Barcelona pa motiv, pasi u eleminua nga Champions League u mposht 0-2 nga Bayern. Golat për gjermanët u realizuan nga Mane dhe Choupo-Moting.

Edhe Atl Madrid është eliminuar nga Champions. Spanjollët barazuan 2-2 ndaj Bayern Leverkusen.

Liverpool ka siguruar kualifikimin duke mposhtur 0-3 Ajax me golat e Salah, Nunez dhe Elliott.

Ndërkohë, Tottenham barazuar 1-1 ndaj Sporting, ndërsa kualifikimi mbetet i hapur.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=