Ballkani pëson humbjën e dytë

0 0
Read Time:29 Second

Skuadra e Ballkanit është mposhtur nga Slavia Praga, me rezultat 3-2, në ndeshjen e dytë të grupeve në Conference League.

Pas humbjes, Ballkani mbetet me një pikë në grup, ndërsa Slavia Praga arrin katër pikë.

Dy skuadrat patën shumë raste shënimi në pjesë e parë, ku edhe u shënuan pesë golat e ndeshjes, ndërsa pjesa e dytë nuk solli shumë raste shënimi, me Slavia Pragan që e vazhdoi dominimin.

Slavia Praga dhe Sivasspor kapin dy pozitat e parë në grupin G, pasi edhe kjo e fundit sapo ka mposhtur CFR Cluj me rezultat minimal 1-0.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %