Ballkani mëson shortin

0 0
Read Time:16 Second

Ka filluar shorti i fazës së grupeve në Conferencë League.

Skuadra kosovare, Ballkani, i ka mësuar kundërshtarët në këtë stad të garës.

Bëhet fjalë për: Slavia Praha, Cluj dhe Sivasspor.

Suharekasit gjenden në grupin g.

Ballkani do të garojë për herë të parë në këtë kompeticion.

Më poshtë gjeni tablonë e plotë të grupeve. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %