Ballkani humbet ndaj Slavia Pragës

0 0
Read Time:25 Second

Ballkani është mposhtur 0-1 nga Slavia dhe tashmë kualifikimi për në fazën me eliminim bëhet pothuajse i pamundur.

Slavua golin e vetëm e realizoi në minutën e 75′ me autor Lingr.

Ballkani, ka 4 pikë, 3 pikë më pak se CFR Cluj që mban vendin e 2. Ballkanit në ndeshjen e ardhshme do t’i duhet një mrekulli për t’u kualifikuar.

Skuadra shqiptare duhet të mposhtë CFR Cluj në ndeshjen e fundit të grupit F dhe Sivasspor të mposhtë Slavian.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %