Ballkani fillon me barazim në Conference Ligë

0 0
Read Time:29 Second

Një ndeshje prej kampioni që u zbeh në minutat e fundit të takimit.

Kur gjithçka po shkonte drejt fundit dhe u mendua se Ballkani do t’i gëzohej një suksesi historik meritor në fazën e grupeve të Conference League.

Suharekasit dhanë gjithçka, por ndodhi diçka që nuk mund të paramendohej.

Minutat e fundit të ndeshjes sollën një gol naiv për Clujin që shfrytëzuan një ngatërresë në mbrojtjen e Ballkanit duke e shënuar golin e barazimit për 1-1.

Paraprakisht për vendasit shënonte Armend Thaçi, por që nuk mjaftoi për trepikëshin e parë dhe historik. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %