Aurier mund të transferohet në Nottingham

0 0
Read Time:20 Second

Serge Aurier ka pranuar t’i bashkohet skuadrës së Nottingham Forestit.

Kështu të paktën raporton Santi Aouna.

Lojtari, që prej skadimit të kontratës me Villarrealin, është pa skuadër.

Nottingham Foresti dëshiron që në radhët e saj të ketë futbollistë me eksperiencë dhe pikërisht reprezentuesi i Bregut të Fildishtë është pikëtuar si i duhuri.

Mbetet të shihet se cila do të jetë e ardhmja e lojtarit. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %