AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Auba sonte mund të transferohet tek Chelsea

0 0
Read Time:26 Second

Chelsea është është shumë afër arritjes së marrëveshjes me Barcelonën për Pierre-Emerick Aubameyang.

Lojtari është pajtuar për një kalim në “Stamford Bridge” dhe ka mbetur vetëm çështje detajesh derisa kjo punë të kryhet.

Të paktën kështu bën të ditur David Ornstein i cili thotë se bisedimet në mes të Barçes dhe Chelseas po vijojnë edhe në raport me Marcus Alonson, i cili po pritet të përfshihet në këtë marrëveshje.

Orët e ardhshme do të jenë vendimtare për kalimin e gabonezit në “Stamford Bridge”. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=