Auba në Chelsea më në fund

0 0
Read Time:28 Second

Chelsea nguli këmbë dhe ia arriti qëllimit.

Oferta e fundit e klubit anglez në drejtim të Barcelonës për Aubameyang ishte e duhura, ku spanjollët u bindën dhe e pranuan ofertën e tyre.

Chelsea i paraqiti në tavolinë rreth 14 milionë euro dhe kartonin e Marcos Alonso, me klubin spanjoll që nuk nguruan ta pranonin ofertën e tyre, duke marrë parasysh se tani ata e kanë një sulmues titular, Lewandowski.

Të dyja klubet tashmë janë duke plotësuar detajet e fundit të kontratave dhe është çështje orësh që Aubameyang te Chelsea të bëhet zyretare.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %