AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Auba : Kam ende punë në Premier Ligë

0 0
Read Time:18 Second

Aubameyang është rikthyer në Premier League me ekipin e Chelsea dhe ka thënë dhe fjalët e para si lojtar i bluve të Londrës.

“Jam vërtet i lumtur. Është një nder të jem pjesë e këtij ekipi dhe mezi pres të filloj.

Puna ime në Premier League nuk ka përfunduar ende, prandaj është shumë mirë të kthehem. Jam i emocionuar”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=