AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Atletico rivalizon Juventusin për shërbimet e Suarezit

0 0
Read Time:30 Second

Atletico Madridi po e konsideron transferimin e Luis Saurezit nga Barcelona në këtë verë, me uruguaianin që nuk dëshirohet më në Camp Nou.

Sulmuesi po lidhet me një largim nga skuadra katalunase në këtë verë, pas një telefonate të zhvilluar me Ronald Koemanin që i konfirmoi se nuk është në planet e tij.

Suarez është në vitin e fundit të kontratës së tij me Barcelonën dhe në verën e vitit 2021, mund të largohet si lojtar i lirë.

Mirëpo, Blaugranasit nuk duan që të humbin atë me parametra zero dhe planifikojnë që të shesin atë në këtë afat kalimtar veror.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=