AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Atletico fiton pas shtesav

0 0
Read Time:31 Second

Ndeshja mes Atletico Madrid dhe Portos ka habitur të gjithë shikuesit, pasi deri në minutën e 90-të  nuk kishte asnjë gol, ndërkohë që në minutat shtesë u shënuan tre gola.

Atletico Madrid e fitoi ndeshjen me rezultat 2-1.

Mario Hermoso shënoi golin e parë të epërsisë për Atleticon në minutën e 91-të, ndërsa Porto shpejt barazuan në minutën e 96-të, nga pika e bardhë. Megjithatë, madrilienët nuk u dorëzuan dhe në minutën e 11-të shënoi Antonie Griezmann, ani se në total ishin 10 minuta shtesë.

Ndeshja u zhvillua në kuadër të grupeve në Champions League. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=