AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Asensio në mes Barçës dhe dy ekipe italiane

0 0
Read Time:19 Second

Në fund të sezonit, kontrata e Marco Asensio do të skadojë me Real Madrid dhe disa klube kanë filluiar të shfaqin interes për lojtarin spanjoll.

Të parët që kanë shfaqure interes janë rivalët e tyre, Barcelona.

Por, sipas “Mundo Deportivo”, nga Serie A është Milan dhe Juventus të cilët po afrohen çdo ditë edhe më shumë për të fituar shërbimet e Asensio.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=