AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Asensio kërkohet nga Roma dhe Manchester Utd

0 0
Read Time:35 Second

Ditët e Marco Asensio janë të numëruara në Real Madrid. Ose sulmuesi duhet të pranojë një rinovim me ulje page, ose mirë është të gjejë një destinacion të ri deri në fund të kesaj markatoje.

Përballë presionit të futbollistit dhe kërcënimit të përmbushjes së kontratës për të dalë pa pagesë, Real Madridi është kundërpërgjigjur duke i siguruar lojtarit stolin, gjë që do ta linte pa Botëror. Kjo mund të jetë vendimtare për të vendosur të ardhmen e tij.

Roma ka trokitur në derën e tij por nuk ka një ofertë të fortë. Milani ishte i interesuar por duket se jo më dhe tani Manchester United shfaqet si një destinacion i mundshëm për anësorin e djathtë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=