AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

AS: Xavi nuk i beson më Piques

0 0
Read Time:30 Second

Gazetari i Diario AS, Javi Miguel, ka thënë se trajneri i Barcelonës, Xavi Hernandez, nuk ka më besim te Gerrard Pique.

Lojtari nuk po paraqitet mirë me katalunasit. Kulmi ishte dje në ndeshjen ndaj Interit, kur veterani i mbrojtjes gaboi sërish në një aksion të “Zikaltërve”.

Kjo formë që po kalon Pique me shumë gjasë do ta kthejë në stol për këtë sezon, i cili duket se do të jetë i fundit në “Camp Nou”.

Dyshja e mbrojtjes në qendër tashmë është e krijuar, me Araujo dhe Kounde që tashmë i kanë betonuar pozitat e tyre në formacion.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=