AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

AS : Gavi e Bellingham favorit për Golden Boy

0 0
Read Time:24 Second

Jude Bellingham dhe Gavi janë favoritët kryesorë për ta fituar çmimin “Golden Boy”.

Të paktën kështu raporton Diario AS, të cilët i nxjerrin këta dy emra më lart se të tjerët.

Si Gavi, ashtu edhe Bellingham po kalojnë në një formë të mirë me ekipet respektive, duke qenë të rëndësishëm për Barcelonën dhe Dortmundim.

Mbetet të shihet se cili nga këta do të dalë më lart në renditjen përfundimtare e cila e përcakton se kah do të shkojë çmimi. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=