AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

AS: Benzema mungon 7-10 ditë

0 0
Read Time:33 Second

Karim Benzema do të mungojë për shtatë ose dhjetë ditët e ardhshme pas lëndimit që mori dje gjatë ndeshjes me Celticun në kuadër të fazës së grupeve të Champions League.

Të paktën kështu raporton AS, sipas të cilëve lëndimi nuk është serioz.

Francezi do të mungojë për ndeshjen ndaj Mallorcas në La liga dhe Leipzigut në Champions League.

Në dyshim do të jetë edhe kundër Atletico Madridit, mirëpo disponueshmëria e tij për të luajtur në këtë sfidë varet shumë nga ecuria e rikuperimit deri atëherë.

Lojtari pësoi një lëndim në gjurin e djathtë në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Celtic, me ç’rast u zëvendësua nga Hazard. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=