Arthur synon të fitoj minuta tek Liverpool

0 0
Read Time:25 Second

Ndonëse u përfol gjatë në lidhje me një mundësi të ndërprerjes së bashkëpunimit në mes të Arthur Melos dhe Liverpoolit, diçka e tillë nuk po del të jetë e vërtetë.

Të paktën kështu raporton Fabrizio Romano, sipas të cilit mesfushori është duke punuar që të fitojë minutazhë për ndeshjet e ardhshme me “Të Kuqtë”.

Lojtari vuajti për t’u ambientuar me skuadrën në fillimsezon, por tash e tutje synohet tjetër çështje.

Mbetet të shihet se sa do të përmirësohet në nivel performance lojtari. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=