AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Arthur rikthehet në 2023

0 0
Read Time:24 Second

Mesfushori i Liverpoolit, Arthur Melo do të operohet.

Arthur nuk e ka nisur aspak mirë aventurën e re në ‘Anfield’.

Lojtari ka pësuar një lëndim mjaft serioz që do ta lë jashtë fushave deri në vitin tjetër.

Braziliani këtë fundjavë do t`i nënshtrohet një operacioni dhe do mungojë disa muaj.

Sipas raportimit të Fabrizio Romanos, braziliani do operohet dhe do rikthehet në fushë vitin 2023.

Kujtojmë që merkaton e verës Arthur kaloi në huazim te Liverpool nga Juventusi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=