AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Arteta: Partey, Zinchenko dhe Tierney janë të gatshëm

0 0
Read Time:21 Second

Mikel Arteta e ka konfirmuar se Thomas Partey, Oleksandr Zinchenko dhe Kieran Tierney janë të gjithë të gatshëm për ndeshjen ndaj Tottenham Hotspur.

Këtë ai e tha në konferencën e organizuar për shtyp, një ditë para përballjes.

“Ata janë pjesë e skuadrës”, u përgjigj shkurtazi tekniku.

Ndeshja Arsenal – Tottenham do të luhet të shtunën më fillim nga ora 13:30.

Te “topçinjtë” pritet të mungojë vetëm Emile Smith Rowe.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=