Arsenal pas Zaniolos

0 0
Read Time:29 Second

Nicolo Zaniolo ka marrë vëmendjen e Arsenal.

Skuadra londineze, Arsenal ka filluar të monitorojë situatën e yllit italian të Romës, Nicolo Zaniolo.

Zaniolo tash e sa kohë lidhet me një largim të mundshëm nga Roma dhe interesimi për të është goxha i madh.

Tani, sipas ‘Dailymail’, edhe Arsenal janë futur në garë për të siguruar shërbimet e Zaniolo.

Anëtari i ‘Giallorossi’ ka kontratë valide vetëm deri në vitin 2024.

Arsenal do të tentojë që verën tjetër ta sigurojë kartonin e lojtarit me një çmim të përgjysmuar.

Në garë për Zaniolo janë edhe skuadra si Juventus e Tottenham.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %