AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Arsenal nuk di të ndalet

0 0
Read Time:33 Second

Arsenal ka mposhtur Fulhamin.

Ndeshja e xhiros së katërt në Premier Ligë në mes Arsenalit dhe Fulhamit ka përfunduar 2:1.

Pavarësisht rasteve të krijuara nga ekipet, pjesa e parë u mbyll pa gola.

Në 45 minutat e tjerë, ishin mysafirët që kaluan në epërsi.

Mitrovic shënoi në minutën e 56`, për rezultatin 1:0 në favor të Fulham.

Por, ‘Topçinjtë’ nuk u ndalen dhe rikthyen rezultatin.

Fillimisht barazoi Martin Odegaard në të 64` minutë.

Për rezultatin final 2:1 në të mirë të Arsenal u përkujdes Gabriel Magalhaes.

Kështu në katër ndeshje sa ka zhvilluar ekipi i Mikel Artetas, kanë po aq fitore, kurse Fulham pëson edhe humbjen e radhës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=